Artİst Mimarlık

HİZMETLERİMİZ

artist mimarlık çalışma şekli

İÇ MİMARİ UYGULAMA VE DANIŞMANLIK

Mimari uygulama aşaması en az tasarımın oluşturulması kadar önemlidir. Tasarımı tamamlanan bir projenin tüm şantiye sürecinin koordine edilip sürecin yönetilmesini kapsar..

Detaylar...

MİMARİ VE İÇ MİMARİ TASARIM

Doğru çözüm ve özgün tasarım ilkelerinden hareketle; geometri, kütle, oran, renk ve doku gibi mimari kriterleri baz alarak, insanın içinde bulunduğu alanlardaki yaşam koşullarını geliştirmek ve ilham verici mekanlar yaratmaktır.

Detaylar...

RÖLÖVE

Bir yapının bütün boyutlarını ölçülüp o yapının plan,kesit ve görünüşünü yeniden çıkarma hizmetimiz bulunmaktadır.

Detaylar...

ANAHTAR TESLİM TADİLAT

Piyasa koşullarını ve gelişen mimari teknolojileri yakından takip eden Artist Mimarlık , ekip arkadaşları ve çalışanları ile her geçen gün daha da gelişen bir yapı içerisinde olmanın gururunu müşterilerinin mutluluklarına yansıtarak büyümeye devam etmektedir.

Detaylar...

3D MODELLEME VE TEKNİK ÇİZİM

Bütün detaylarıyla tasarlanan mekanın uygulama sonrasında ortaya çıkacak olan finalin görülmesi açısından 3d max ve tamamlayıcı diğer proğramlarında konsepti oluşturulan proje için V-Ray gibi render proğramlarıyla görselleştirme yapılır.

Detaylar...

3D MODELLEME VE TEKNİK ÇİZİM EĞİTMENLİĞİ

3ds max programı günümüzde bir cok meslek grubu tarafından kullanılmaktadır ve 3d görselleştirmede inanılmaz üst seviyelerde işler çıkarılabilen bir programdır.

Detaylar...

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Mühendislik hizmetleri; giderleri azaltmak, verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve yüksek performanslı hızlı teslimatlar sunmak konusunda şirketinizi bir adım öne taşıyabilir.

Detaylar...

RESTORASYON VE RESTİTUSYON

Eski bir yapıda bozulmuş, yıkılmış olan yerleri, bölümleri aslını bozmayacak bir biçimde hizmetinize geri sunuyoruz.

Detaylar...

ŞANTİYE KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Şantiyelerinizde Artist Mimarlık ve İç Mimarlık olarak usulüne uygun, özenle, düzenli, iş güvenliği iyi yapılmış ortamlarda ve zamanında yeştirilmesi doğrultusunda uzman ekibimizle her zaman hizmet vermeye açığız.

Detaylar...

PEYJAZ

Çevremizde bulunan kent, sanayi, doğa, orman, park, bahçe, sahil, yol, özel alan ve daha bunun gibi birçok görüntüsü hoş olmayan alanların, tıpkı bir fırçanınnın, tablo üzerinde...

Detaylar...

PROJELENDİRME

Artist mimarlık, sizlerden gelen talepler doğrultusunda yapı , iç ve dış alan projelendirme çalışmalarını üstlenmektedir.

Detaylar...

MİMARLIK HİZMETİ

Artist mimarlık, insanların yaşamasını kolaylaştırmak ve barınma, dinlenme, çalışma, eğlenme gibi eylemlerini sürdürebilmelerini sağlamak üzere gerekli mekânları...

Detaylar...